Mgr. Tomáš Hron

Mgr. Tomáš Hron
Kvalifikace a praxe:
  • Magisterský titul na Fakultě sportovních studií Masarykově univerzity Brno

O lektorovi: Tomáš „Rattlesnake“ Hron je špičkou české postojářské scény. Zápasník K1, který se jako historicky první Čech probojoval do slavné Glory. Tomášova přezdívka Chřestýš vznikla jeho velkou vášní - chovem hadů. Jeho cesta je velkou motivací pro spoustu sportovců. V 16 letech vážil okolo 130 kg a nic nenasvědčovalo tomu, že by se z něj stal slavný sportovec. Pak v televizi uviděl pořad o bojovém umění, uchvátil ho kickbox a thajský box, a tak se rozhodl od základů překopat svůj životní styl a začal trénovat. Jeho první zápas proběhl roku 1999 a od té doby si na konto připsal pěknou řádku významných světových titulů. Jeho kariéra čítá přes 100 profi zápasů.

Tomáš vlastní gym v Brně, kde trénuje sebe i své svěřence. Na jeho přednáškách se můžete těšit na informace o kondiční přípravě ne jen v úpolových sportech.

Náš tým

Náš tým je složen z profesionálů a současně nadšenců ne jen na poli trenérském. Kurzem vás provede více než deset lektorů z oblasti sportu, psychologie, pedagogiky, práva, marketingu a zdraví. Všichni lektoři prošli vysokoškolským vzděláním ve svém oboru, mají praxi, neustále se vzdělávají a sledují aktuální trendy, jejichž znalost je pro úspěšnou orientaci se ve světě fitness klíčová. Každý z lektorů si pro vás připraví přesně tu část výuky, na kterou se specializuje. Dohromady tak dostanete balíček toho nejlepšího napříč všemi souvisejícími obory.

Lektoři